O Firmie

Poznawaj świat z Eleniuszkami!

Eleniuszki to seria "zdrowych czipsów" dla dzieci i młodzieży, które, z całą pewnością zasmakują każdemu, kto spróbuje ich choć raz. Przedłużyć zdrowie i smak - przechować go! Jakie są nasze cele? Zatrzymać smak, sprawić, by zawsze był z nami w swojej oryginalnej postaci! Czy to nam się udało? Oczywiście! Przekonajcie się sami!

Cały czas pracujemy nad nowymi technologiami, rozwijamy się w nowych dziedzinach. Bacznie obserwujemy postęp nauki na całym świecie, starając się wyłapywać to, co dla współczesnego człowieka najlepsze.


Firma Elena istnieje od dwóch dziesięcioleci. Zawsze pasjonowały nas możliwości, jakie daje współczesna technika, pozwalająca odrzucić to co obciążające i niezdrowe, pozostawiając to co najlepsze. Tak właśnie powstała seria suplementów diety Kolagenum. Odrzuciliśmy zbędne składniki, aby uzyskać esencję tego co potrzebne organizmowi ludzkiemu do dobrego funkcjonowania.

Tak samo powstały nasze liofilizaty - wykorzystując najnowsze technologie pozbywamy się wody z jedzenia i pakujemy je w kosmiczny sposób. To dosłownie ten rodzaj działania, który jest wykorzystywany w astronautyce. Liofiliizowane produkty zachowują wszsytkie zdrowotne wartości świeżego jedzenia, pozbywając je ciężaru i wstrzymując dla niego upływ czasu. Liofilizowana żywność jest niezwykle przydatna w podróży - jest lekka i poręczna. 

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2020 eleniuszki.pl
Realizacja: Agencja reklamy Calisia.pl