Naturalne chipsy owocowe

Naturalne chipsy owocowe

Eleniuszki to zwyczajne owoce, które przeżyły niezwykłą przygodę. Były zwykłymi owocami - pysznymi i świeżymi. Kolorowe i smaczne, czekały na swój czas. Aż nagle stały się czymś zupełnie innym!

To przez zawartość wody niektórego owoce (i inne naturalne produkty) są takie nietrwałe. Jeśli z owoców nagle zniknie woda, staną się lekkie i suche, ale zachowają swój smak i właściwości zdrowotne. Staną się kruche jak czipsy, ale nadal będą smakować znakomicie. 

Owoce w takiej postaci są pyszne i mają te same właściwości zdrowotne, co owoce leżące na stoisku na lokalnym ryneczku. Tylko są lekie i nabierają niezwykłej kruchej formy. Można je przechowywać bardzo długo (na przykład zabrać na wędrówkę przez dżunglę, albo na pustynię) i nie stracą nic ze swojego smaku. Można je jeść jak zwykłe czipsy, ale można też po dodaniu wody, zrobić z nich napój, albo kompot lub użyć ich jako dodatku do dania. Są lekkie i łatwo się je przenosi - nie zabierają miejsca w plecaku, czy w kabinie żaglówki. 

Eleniuszki to zatem idealny składnik pożywienia dla podróżników, ale też dla uczniów, którzy jedzą je jak czipsy, nie psując sobie zdrowia i nie nabierajac zbędnych kilogramów. Czyli praktycznie to jedzenie idealne!

Eleniuszki sa wybitnie zdrowe!

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2020 eleniuszki.pl
Realizacja: Agencja reklamy Calisia.pl